Künye

Yayıncı Kuruluş / Publisher Company : konyatime.com

İMTİYAZ SAHİBİ

MUSTAFA ÇAVDAR

ADRES 

Fevzi Çakmak Mah. 10758. Sokak Kobisan San. Sitesi Karatay KONYA

Reklam / Advertise :  Konya Time

Yer Sağlayıcı / Hosting :  Net Telekom

  Tescil Belge Tarihi : 2015

Teknik Destek / Technical Support : konyatime.com & Erişim Bilgisayar 

E-Posta / E-Posta: 42konyatime@gmail.com

Site Adı : konyatime.com

EDİTÖRLER

Mustafa ŞENGÜL – ( Görsel Editör )

                                     Mustafa ÇAVDAR – 42konyatime@gmail.com

 GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ

(Çalışma Saatleri 23:00-08:00)
Yaşar SERT – yasartaxi11@hotmail.com

HUKUK DANIŞMANI

Av. İsmet İRİŞ

Av.Mustafa DATLAR

 

REKLAM REZERVASYON

( 42konyatime@gmail.com )

YAZILIM

Konya Time Yazılım Hizmetleri

HOSTING SERVİSİ

Net Telekom Veri Merkezi / İstanbul

TEKNİK SERVİS

Erişim Bilgisayar

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz / istemediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(42konyatime@gmail.com)

TELEFON

 +90 507 617 99 12

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.  konyatime.com yazıların sorumluluğunu almaz.

_____________________________________________

Yayın İlkeleri & Kullanım Koşulları

1- Hakaret, küfür, alay, aşağılama içeren, eleştiri sınırlarını aşan, belgesiz ve delilsiz iftira içeren, ırkçılık-bölücülük ve ayrımcılık içeren, tamamı büyük harfle yazılan, spam ve tekrar yorumlar onaylanmamaktadır. Ancak, -nadir de olsa- teknik aksaklıklardan, gözden kaçan ya da sehven bu yorumlar onaylansa dahi Konya Time yasal olarak sorumluluk kabul etmez.

2- Haberlere eklenen yorumlardan, onaylansa dahi yorumu ekleyen kişi ya da ip sorumludur. Konya Time, bu yorumlardan dolayı hukuki olarak sorumluluk kabul etmez. İlgili yorumla ilgili ip-kullanıcı bilgileri adli makamlarca istenildiği takdirde verilecektir.

3- Haberler ya da haberlere eklenen okuyucu yorumlarıyla ilgili kişisel haklarına ihlal, hakaret, iftira olduğunu düşünen muhatapların, gereğinin incelenmesi ve yapılması için, Konya Time’in iletişim kanallarından editörlerimizle iletişime geçmeleri ve taleplerini iletmeleri gerekmektedir. Aksi durumda oluşabilecek hukuki ihtilaflarda sitemiz sorumluluk kabul etmeyecektir.

4- Sitemizde otomatik olarak yayınlanan Adsense reklamlardan ve harici linklerden sitemiz sorumlu değildir.

Bu siteye giren ve yorum yazan bir okuyucu olarak şunları peşinen kabul ediyorum:

“Ip adresimin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın, yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.”

Privacy Policy
© Copyrigth 2015-2019 konyatime.com

Tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları konyatime.com’a aittir. konyatime.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar konyatime.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www. konyatime.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. konyatime.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the konyatime.com However, sometimes the konyatime.com uses third parties to process your information. konyatime.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the konyatime.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the konyatime.com bazen sizinle ilgili kişisel bilgiler alıyoruz. Örneğin, bize yazarsanız veya bir bültene kaydolursanız, bize kim olduğunuzu, sizinle nasıl iletişim kurabileceğimizi ve konyatime.com ve hizmetleri hakkında ne düşündüğünüzü söyleyebilirsiniz. Konyatime.com çevrimiçi hizmetlerini kullandığınızda, çerezleri kullanırız ve IP adresleri toplarız. Bununla ilgili daha fazla bilgiyi tam Gizlilik Politikamızın konyatime.com çerezleri bölümünde bulabilirsiniz.