Avukatlara yaptığı şiddetten dolayı özür diledi

Kahramanmaraş’ta bir vatandaş şahsının taraf olduğu dosyanın Avukatı/Vekili olan Kahramanmaraş Barosu Üyeleri Av. Mahmud Bahadır Börekçi ve Av. Özlem Özgün’e karşı sergilemiş olduğu şiddetten dolayı basın açıklaması yaparak avukatlardan özür diledi.

Avukatlara yaptığı şiddetten dolayı özür diledi
Editör: Konya Time
30 Nisan 2022 - 08:28

Tural Şahbazlı/ Kahramanmaraş İGFA- Ömer Yıldız isimli vatandaş Kahramanmaraş Adliyesi önünde yaptığı açıklamada: “Avukat taraf değil, vekildir” dedi.

Ömer Yıldız yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “22 Aralık 2020 tarihinde, sebep olmaktan pişmanlık duyduğum, talihsiz bir olay meydana gelmiştir. Toplum olarak, şiddette karşı durmamız gereken zamanda benim Av. Mahmud Bahadır Börekçi ve Av. Özlem Özgün'e karşı bir saldırı girişimim olmuştur. Avukat taraf değil vekildir. Şahsi husumetlerimden dolayı görevlerini yerine getiren Avukatlara karşı bu şekilde bir tutum sergilemiş olmamdan dolayı başta kendimi; sonrasında ise Avukatlara yapılan saldırıların ve şiddetin faillerini kınıyorum. Kendilerine karşı gösterdiğim şiddetten ötürü Av. Mahmud Bahadır Börekçi ve Av. Özlem Özgün’den ve bu vesileyle tüm Avukatlardan özür dilerim.” dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum